Renault MEGANE GRANDTOUR

technologií k úspěchu

Prostor a modulárnost

Upravte si svůj prostor na palubě vozu


S modulárním zavazadlovým prostorem a řadou úložných prostor vám Nový MEGANE Grandtour nabízí kombinaci komfortu, stylu a pohodlí. Jsme na vaší straně každý den!

a0ebf00884.jpg

Nakonfigurujte si svůj prostor podle svých potřeb


Máte při cestování hodně zavazadel? Díky zadním sedadlům Easy Break sklopným do roviny si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete, aniž byste obětovali pohodlí na palubě vozu Nový MEGANE Grandtour. Chcete jej? Máte jej mít!

b4147edd6a.jpg

Využijte výhod přizpůsobitelného zavazadlového prostoru


Díky velkému zavazadlovému prostoru (až 521 l), rekordní délce pro náklad (2,7 m) a chytrým řešením úložných prostor se Nový MEGANE Grandtour přizpůsobí vašim potřebám tak, aby splnil i ta nejvyšší očekávání!

Hybridní vůz

E-TECH PLUG-IN HYBRID


Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy. Všechny výhody elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí nová plug-in pohonná jednotka E-TECH.

4e9f3a92de.jpg

Nový MEGANE Grandtour je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu E-TECH kombinující benzinový motor 1,6 l a dva elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru (až 65 km (1)v režimu jízdy na čistě elektrický pohon ve městě). Plánujete vyrazit na dovolenou? Vydejte se na dlouhé jízdy, aniž byste museli mít obavy ohledně dojezdu (až 50 km(2) jízdy na elektrický pohon v kombinovaném režimu).

 

Objevte verzi

Zjistěte více o vozu E-TECH PLUG-IN HYBRID

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

nenechte si ujet Renault Megane Grandtour

ve verzi TECHNO TCe 140 s jedinečným zvýhodněním

 

ZVÝHODNĚNÍ 80 000 Kč

 

VÝKUPNÍ BONUS 20 000 Kč 

 

již od 7 703 kč měsíčně s financováním

Renault Easy 1)

SLEVA AŽ 4 000 Kč NA NÁKUP PŘÍSLUŠENSTVÍ**

 

 

úsporný a přizpůsobivý společník pro všechny vaše cesty Renault Megane Grandtour

 

sportovní a dynamický R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line nabízí designové, sportovní prvky interiéru jako je červeně a bíle prošívané čalounění sportovních sedadel alcantara/kůže s integrovanou hlavovou opěrkou nebo sportovní volant R.S. Line potažený kůží. I exteriér R.S. Line dodává vozu dynamický vzhled díky sportovnímu přednímu a zadnímu nárazníku, zadnímu difuzoru a chromované koncovce výfuku.

úsporně, pohodlně, E-Tech plug-in 160

Toužíte po elektrickém výkonu, úspornosti a zároveň chcete cestovat bez omezení? Megane E-Tech plug-in 160 nabízí spojení všech těchto vlastností. Vůz můžete snadno nabíjet i u vás doma z 230V zásuvky. Dojezd 50 km (kombinovaný cyklus WLTP) na elektřinu vám umožní významně uspořit náklady například na cestování do práce. V případě delších cest se však zároveň nemusíte omezovat, E-Tech plug-in 160 se umí po vybití akumulátoru sám přepnout do hybridního režimu.

inovativní, efektivní

Renault E-Tech je inovativní a exkluzivní technologie, která je chráněna 150 patenty a byla vyvinuta ve spolupráci s týmem Renault F1 na základě našich zkušeností v oblasti elektromobilů. E-Tech plug-in 160 je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

 

banner_megane_grandtour_etech.webp

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do 30. 6. 2023 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

Platnost ceníku pouze pro vozy současného modelového roku. ** Pouze do vyprodání skladových zásob. Zvýhodnění není kumulovatelné s velkoodběratelskými podmínkami.

1) Výkupní bonus platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami.

2) Nabídka financování Renault Easy pro model Renault Megane Grandtour Equilibre TCe 140 : 593 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 474 400 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 118 600 Kč, úroková sazba: 8,86 %, RPSN: 11,8 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 6 669,3 Kč, 60. splátka úvěru: 243 140 Kč, 1.–59. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 033 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 698 611 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 7 703 Kč. Uvedená splátka je bez zahrnutí dotace 10 000 Kč do ceny vozu. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

*** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera. **** Dotace 10 000 Kč vč. DPH do ceny vozu platí pro klienty, kteří k financování svého nového osobního vozu využijí produkt Renault Easy s pojištěním GAP. Obchodní akce platí pro uzavřené smlouvy o financování od 1. 1. 2023 do 30. 6. 2023.

Prodáváme vozy značek
×