AUSTRAL

Nový Renault Austral E-Tech full hybrid*  s výkonem 200 k a nejlepší spotřebou ve své kategorii.

Obrazovka OpenR s plochou 774 cm² doplněná head-up displejem s 210 cm² nabízí inovativní a pohlcující zážitek.

Moderní systém 4Control s řízením 4 kol vám zajistí naprostou kontrolu nad vozovkou.

200 k

Pohonná jednotka full hybrid e-Tech

32 

pokročilých asistenčních systémů

575  l

objem zavazadlového prostoru

984  cm²

obrazovky openR + head up displej

Renault Austral
a jeho unikátní prvky

img-1.jpg

hybridní motory

100% hybridní

Pohonná jednotka mild hybrid nebo E-Tech full hybrid kombinující potěšení z jízdy a energetickou účinnost.

více informací
img-2.jpg

multimediální systém

openR

openR link a jeho 774 cm² intuitivní technologie včetně nejlepších online služeb Google a My Renault*.

více informací

*Google je ochranná známka společnosti Google LLC

img-3.jpg

potěšení z jízdy

4Control advanced

S novým vyspělým systémem řízení 4 kol 4Control je jízda přesná a bezpečná.

více informací

*k dispozici v závislosti na variantě

img-4.jpg

potěšení z jízdy

multi–sense

S výběrem 4 jízdních režimů si můžete přizpůsobit vozidlo dle svého přání a dosáhnout dokonalého jízdního zážitku.

více informací
img-5.jpg

bezpečnost

32

Jízda, parkování, bezpečnost... S 32 pokročilými asistenčními systémy máte vše pod kontrolou.

více informací
img-6.jpg

prostor interieru

modulární design

Využijte zavazadlový prostor o objemu až 575 l VDA nebo až 1 525 l se sklopenými zadními sedadly.

více informací

*Standard VDA – v závislosti na variantě

img-7.jpg

varianta Alpine spirit

světová premiéra

Dodejte svému Renault Austral ještě odvážnější výraz s verzí esprit Alpine.

více informací

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

Renault AUSTRAL

již od 740 000 Kč

včetně výkupního bonusu

 

 

 

výkupní bonus

30 000 kč

 

 

 

 

financování s úrokem již

od 0%

 

 

 

 

již od 6 978 kč měsíčně

 včetně servisní smlouvy

Easy Service 5 let/60 000 km

 

 

nabídka pro firemní klientelu

 

 

 

 

 

Nové technologie, nové možnosti.

Připravte se na zcela nové zážitky a radost z řízení.

exkluzivní verze esprit Alpine Premiéra verze esprit Alpine, která čerpá z bohaté historie značky Alpine. Nepřehlédnutelné designové prvky, které odlišují tuto verzi od všeho ostatního. 20" disky kol z lehkých slitin daytona, černé detaily exteriéru, zadní světla s 3D „moiré“ efektem a na přání dodávaný matný šedý lak schiste satin. Speciální prvky pokračují i v interiéru, kde je použito čalounění v kombinací látka carbon / Alcantara s modrým prošíváním či prošívání na volantu v barvě francouzské trikolóry.

 

moderní a praktický

Moderní systém openR link vám díky integrovaným službám Google poskytne všechny vaše oblíbené aplikace. Zároveň máte k dispozici neustále aktuální dopravní informace díky Google Maps. Pro ještě větší zážitek na palubě je možné si zvolit audiosystém Harman Kardon, který nabízí výkon 485 W pomocí 12 reproduktorů včetně subwooferu. Praktičnost interiéru nezaostává za moderními technologiemi. Posuvná zadní lavice až o 16 cm a zavazadlový prostor o objemu až 575 dm3 poskytuje dostatek místa pro vaše cesty.

 

bezpečně, bezstarostně

Renault Austral přichází s nejnovějšími asistenčními systémy, které zajistí vaši bezpečnost a usnadní vaši cestu. K dispozici vám bude asistenční systém active driver assist, který reguluje rychlost, uchovává bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi a drží vás v jízdním pruhu. Využít můžete také asistent pro přizpůsobení rychlostí jízdy, který vás upozorní na blížící se obec či rychlostní omezení tak, abyste ušetřili ještě více paliva. Nechybí ani bezpečnostní prvky jako je hlídání mrtvého úhlu či systém pro bezpečné opuštění vozidla. Užijte si za volantem klidnou a pohodovou jízdu.

 

 

austral1.webp

sportovní vzhled

austral3.webp

lesklá černá střecha

austral2.webp

E-Tech full hybrid – motor o výkonu 200 k

austral4.webp

Multimediální systém openR link s integrovanou službou Google a až 35 palubními aplikacemi

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do 29. 2. 2024 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce. 

1) Nabídka financování Renault Easy Plus pro model Renault Austral Techno mild hybrid 140: Pořizovací cena vozu: 770 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 539 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 231 000 Kč (30 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 7,48 %, RPSN: 10,1 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 5 884,4 Kč, 60. splátka úvěru: 361 900 Kč, 1.– 60. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 093 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 774 667 Kč,délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 6 978 Kč. Součástí financování je zdarma servisní smlouva Easy Service na 5 let/ 60 000 km (dle toho, co nastane dříve). Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

2) Výkupní bonus platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami. 3) Reprezentativní příklad nabídky financování 0% navýšení pro model Renault Austral Techno mild hybrid 140: Pořizovací cena 770 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 385 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 385 000 Kč (50 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 0 %, RPSN: 4,7 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 10 695 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 11 665 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 419 940 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. 

Prodáváme vozy značek
×