AUSTRAL

Nový Renault Austral E-Tech full hybrid*  s výkonem 200 k a nejlepší spotřebou ve své kategorii.

Obrazovka OpenR s plochou 774 cm² doplněná head-up displejem s 210 cm² nabízí inovativní a pohlcující zážitek.

Moderní systém 4Control s řízením 4 kol vám zajistí naprostou kontrolu nad vozovkou.

200 k

Pohonná jednotka full hybrid e-Tech

32 

pokročilých asistenčních systémů

575  l

objem zavazadlového prostoru

984  cm²

obrazovky openR + head up displej

Renault Austral
a jeho unikátní prvky

img-1.jpg

hybridní motory

100% hybridní

Pohonná jednotka mild hybrid nebo E-Tech full hybrid kombinující potěšení z jízdy a energetickou účinnost.

více informací
img-2.jpg

multimediální systém

openR

openR link a jeho 774 cm² intuitivní technologie včetně nejlepších online služeb Google a My Renault*.

více informací

*Google je ochranná známka společnosti Google LLC

img-3.jpg

potěšení z jízdy

4Control advanced

S novým vyspělým systémem řízení 4 kol 4Control je jízda přesná a bezpečná.

více informací

*k dispozici v závislosti na variantě

img-4.jpg

potěšení z jízdy

multi–sense

S výběrem 4 jízdních režimů si můžete přizpůsobit vozidlo dle svého přání a dosáhnout dokonalého jízdního zážitku.

více informací
img-5.jpg

bezpečnost

32

Jízda, parkování, bezpečnost... S 32 pokročilými asistenčními systémy máte vše pod kontrolou.

více informací
img-6.jpg

prostor interieru

modulární design

Využijte zavazadlový prostor o objemu až 575 l VDA nebo až 1 525 l se sklopenými zadními sedadly.

více informací

*Standard VDA – v závislosti na variantě

img-7.jpg

varianta Alpine spirit

světová premiéra

Dodejte svému Renault Austral ještě odvážnější výraz s verzí esprit Alpine.

více informací

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

Renault AUSTRAL

již od 720 000 Kč

včetně výkupního bonusu a SUV bonusu

 

 

 

výkupní bonus

30 000 kč

 

 

 

 

bonus SUV dny

30 000 kč

 

 

 

 

již od 6 239 kč měsíčně

 včetně servisní smlouvy

Easy Service 5 let/60 000 km

 

 

financování s úrokem již

od 0%

 

 

 

 

 

Nové technologie, nové možnosti.

Připravte se na zcela nové zážitky a radost z řízení.

exkluzivní verze esprit Alpine Premiéra verze esprit Alpine, která čerpá z bohaté historie značky Alpine. Nepřehlédnutelné designové prvky, které odlišují tuto verzi od všeho ostatního. 20" disky kol z lehkých slitin daytona, černé detaily exteriéru, zadní světla s 3D „moiré“ efektem a na přání dodávaný matný šedý lak schiste satin. Speciální prvky pokračují i v interiéru, kde je použito čalounění v kombinací látka carbon / Alcantara s modrým prošíváním či prošívání na volantu v barvě francouzské trikolóry.

 

moderní a praktický

Moderní systém openR link vám díky integrovaným službám Google poskytne všechny vaše oblíbené aplikace. Zároveň máte k dispozici neustále aktuální dopravní informace díky Google Maps. Pro ještě větší zážitek na palubě je možné si zvolit audiosystém Harman Kardon, který nabízí výkon 485 W pomocí 12 reproduktorů včetně subwooferu. Praktičnost interiéru nezaostává za moderními technologiemi. Posuvná zadní lavice až o 16 cm a zavazadlový prostor o objemu až 575 dm3 poskytuje dostatek místa pro vaše cesty.

 

bezpečně, bezstarostně

Renault Austral přichází s nejnovějšími asistenčními systémy, které zajistí vaši bezpečnost a usnadní vaši cestu. K dispozici vám bude asistenční systém active driver assist, který reguluje rychlost, uchovává bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi a drží vás v jízdním pruhu. Využít můžete také asistent pro přizpůsobení rychlostí jízdy, který vás upozorní na blížící se obec či rychlostní omezení tak, abyste ušetřili ještě více paliva. Nechybí ani bezpečnostní prvky jako je hlídání mrtvého úhlu či systém pro bezpečné opuštění vozidla. Užijte si za volantem klidnou a pohodovou jízdu.

 

 

austral1.webp

sportovní vzhled

austral3.webp

lesklá černá střecha

austral2.webp

E-Tech full hybrid – motor o výkonu 200 k

austral4.webp

Multimediální systém openR link s integrovanou službou Google a až 35 palubními aplikacemi

 

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do odvolání. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce. 

1) Nabídka financování Renault Easy pro model Renault Austral Evolution Tce 160 auto: Pořizovací cena vozu: 780 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 546 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 234 000 Kč (30 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 5,67 %, RPSN: 8,1 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 5 134,6 Kč, 60. splátka úvěru: 374 400 Kč, 1.–60. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 104 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 743 584 Kč,délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 6 239 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

2) SUV bonus a výkupní bonus platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami. 3) Reprezentativní příklad financování 0% navýšení pro model Renault Austral E-Tech full hybrid 200k Techno: Pořizovací cena 919 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 459 500 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 459 500 Kč (50 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 0 %, RPSN: 5,1 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 12 764 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 13 998 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 503 928 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

* Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

** Akční cena zahrnuje výkupní bonus ve výši 30 000 Kč a bonus SUV DNY ve výši 30 000 Kč.

Pro více informací neváhejte kontaktovat prodejce.

Prodáváme vozy značek
×