NOVÝ RENAULT
MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

pro všechny, kdo milují řízení

ryzí pocit


ryzí vzhled

Kompaktní karoserie hatchbacku, styl crossoveru, výrazně tvarovaná záď, sportovní linie.
Jeho aerodynamické linie mu dodávají výrazný vzhled a umožňují vzrušující jízdu.
20" kola, full-LED světlomety, 3D perleťový proužek na zadní části a zlaté detaily 
podtrhují originální design.
renault-megane-e-tech-electric-001.jpg
renault-megane-e-tech-electric-002.jpg
renault-megane-e-tech-electric-charging-solutions-006.jpg
dc767b691c.webp

špičkový zvuk Harman Kardon

Exkluzivní nový systém Harman Kardon poskytuje všem cestujícím pohlcující zážitek. Dodává celkem 410 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru. Hudba se promění v nezapomenutelný zážitek díky 5 různým zvukovým nastavením a technologii Quantum Logic Surround™.

Maximalizovaná bezpečnost

26 asistenčních a bezpečnostních systémů slibuje jízdu bez starostí.

renault-megane-e-tech-electric-010.jpg

asistenční systémy řidiče


Vydejte se na cestu za intuitivnějším a plynulejším řízením s 8 asistenčními systémy, které jsou k dispozici ve 100% elektrickém voze Megane E-Tech.

všechny asistenční systémy řidiče
renault-megane-e-tech-electric-safety-system-001.jpg

bezpečnost


Jezděte v naprostém bezpečí! Inteligentní asistenční systémy řidiče sledují dopravní situaci a upozorňují vás na neočekávané události na silnici.

všechny bezpečnostní systémy
renault-megane-e-tech-electric-parking-001.jpg

parkovací asistent


Už nikdy se nemusíte bát podélného parkování. Všechny parkovací manévry si usnadníte díky parkovacím asistentům.

všechny parkovací asistenty

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

Renault MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

již od 999 000 Kč

 

 

 

 

operativní leasing již

od 14 250 Kč měsíčně

 

 

 

 

financování s úrokem již

od 3,99%

 

 

 


 

Maximum pohodlí a bezpečnosti, chytré systémy.

Megane E-Tech 100% elektrický, pro všechny, kdo milují řízení.

 

nová platforma, nové možnosti

Nová platforma CMF-EV dodává novému vozu Megane 100% elektrický skvělé vlastnosti. Ultratenká 60kWh baterie, kompaktní 160kW elektromotor, promyšlené rozložení hmotnosti, plochá podlaha nebo třeba nízké těžiště zlepšují ovladatelnost vozu a poskytují větší prostor v kabině a pro zavazadla. Delší dojezd pak umožňuje hmotnost vozu (pouze 1 620 kg) a automatická regulace teploty baterie a motoru.

nejširší nabíjecí možnosti na trhu

100% elektrický Megane nabízí ve standardu unikátní palubní nabíječku, která umožňuje nabíjení střídavým proudem výkonem až 22 kW. Naprostá většina ostatních vozů napříč segmenty nabízí palubní nabíječku o maximálním výkonu 11 kW. V praxi to u modelu Megane znamená poloviční časy nabíjení oproti ostatním (plné nabití u elektrického Megane zhruba za 3 hodiny). Nabíjení střídavým proudem je levné a šetrné k baterii. Na našem území je navíc 80 % nabíjecích stanic právě AC22. Na dlouhých cestách se hodí možnost rychlonabíjení výkonem až 130 kW, kdy za pouhých 30 minut nabijete na dalších 200 km jízdy po dálnici.

 

nový systém openR link

Moderní systém openR link vám díky integrovaným službám Google poskytne všechny vaše oblíbené aplikace bez nutnosti připojovat váš telefon. Zároveň máte k dispozici neustále aktuální dopravní informace díky Google Maps. Přizpůsobuje se vašim potřebám a zvykům, nemusíte tedy vše pokaždé nastavovat. Svou oblíbenou hudbu si navíc užijete díky audiosystému Harman Kardon, který poskytuje 410 W skrze 9 reproduktorů včetně subwooferu, využít můžete také 5 různých zvukových nastavení.

 

 

2fb7f33768.webp

 

Dotace na elektromobily pro podnikatele

 

Pořiďte si elektromobil s dotací až 250 000 Kč

Pokud podnikáte, můžete nyní k výhodnému financování od Mobilize Financial Services získat dotaci až 200 000 Kč na elektrická vozidla Renault kategorie M1 a až 250 000 Kč na elektrická vozidla kategorie N1.

V kombinaci s nákupem vozu můžete navíc získat i dotaci až 50 000 Kč na AC nabíjecí stanici. Na rychlonabíjecí stanici DC dokonce až 150 000 Kč. Pořízení a instalaci nabíjecí stanice vám samozřejmě zařídíme. 

O dotaci je možné požádat na všechna elektrická vozidla Renault.

  • Provedeme vás procesem získání finanční podpory od Národní rozvojové banky
  • Poskytneme vám úvěr na pořízení vozidla s akontací již od 0%, délkou financování až 84 měsíců, atraktivním úrokem a zárukou Národní rozvojové banky
  • Výhodné pojištění elektromobilu je součástí splátek
renault-dotace.webp

 

Jak postupovat

  1. Vyberte si elektrické vozidlo Renault z naší nabídky. S výběrem vám pomůže prodejce.
  2. Prodejce vám připraví nabídku výhodného značkového financování
  3. Ve spolupráci s Mobilize Financial Services vám pomůžeme připravit žádost pro schválení dotace od Národní rozvojové banky.

 

 

 


 

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do vyprodání skladových zásob. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

 

1) Nabídka financování Fair Credit 3,99 % pro model Renault Mégane E-Tech 100% elektrický Techno EV60 200 k comfort range, pořizovací cena: 990 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 495 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 495 000 Kč (50 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 3,99 %, RPSN: 9,5 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 14 612 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 15 986 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 575 496 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

2) Měsíční splátka operativního leasingu obsahuje rozhlasový poplatek, asistenční službu s náhradním vozidlem na 10 dní a registrační poplatek. Součástí operativního leasingu je pojištění od Generali České pojišťovny, a.s., povinné ručení, havarijní pojištění vč. GAP s 10% spoluúčastí. Doba nájemní smlouvy je 60 měsíců s ročním nájezdem 10 000 km. Uvedené ceny jsou bez DPH. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností UniCredit Fleet Management, s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Realizace smlouvy je podmíněna schválením klienta ze strany společnosti UniCredit Fleet Management, s.r.o. a uzavřením příslušné smluvní dokumentace. * Reprezentativní příklad financování Renault Easy pro model Renault Megane E-Tech 100% elektrický: Pořizovací cena vozu: 990 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 594 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 396 000 Kč (40 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 5,38 %, RPSN: 8,2 %, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 5 921,1 Kč, 60. splátka úvěru: 376 200 Kč 1.–60. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 297 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 803 359 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 7 218 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Smluvní záruka 5 let nebo 100 000 km (podle toho, která z podmínek nastane dříve) a záruka 8 let nebo 160 000 km na trakční akumulátor se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí objednávky

Prodáváme vozy značek
×