NOVÝ RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

hybrid ze své podstaty, prostorné SUV s elegantním profilem
5 plnohodnotných sedadel, konektivita, dynamická jízda
20 pokročilých asistenčních systémů řidiče
dojezd až 1 000 km¹
až 80 % elektrické jízdy ve městě²,
spotřeba již od 4,7 l/100 km

1s plnou nádrží podle údajů WLTP
2doba jízdy v závislosti na stavu baterie a způsobu jízdy/zdroj: Renault interní / 2023
3podle protokolu WLTP, může se lišit v závislosti na variantě a volitelné výbavě

145 k

motor E-Tech full hybrid

1000 km

dojezd

513  l

zavazadlový prostor

20

pokročilých asistenčních systémů řidiče

ark-1.webp

verze esprit Alpine

Vznikla z historické spolupráce designérských týmů Renault a Alpine a dodává vozu Renault Arkana ještě sportovnější vzhled: nová přední maska chladiče s novým logem značky Renault, zcela nový design zadních světlometů, tmavě chromovaný nápis, znak esprit Alpine a 19" disky kol. Exkluzivní design pokračuje i uvnitř. Čalounění z udržitelných materiálů s modrým prošíváním, perforovaný vyhřívaný volant s prošíváním v barvě francouzské trikolóry.

E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid 145 k

Arkana vybavená inovativní hybridní technologií E-Tech vám nabízí nesrovnatelné potěšení z jízdy a vynikající energetickou účinnost. Samodobíjecí hybridní pohonná jednotka inspirovaná světem motorsportu nabízí dokonalé spojení úspornosti a výkonu.

9,3“ multimediální obrazovka a konektivní služby Easy Link

Připojte se jednoduše ke službám Google prostřednictvím multimediálního systému Easy Link a 9,3"* obrazovky. Bezdrátové připojení a zrcadlení obrazovky prostřednictvím aplikací Android Auto™ či Apple CarPlay™ Vám umožní přímý přístup k aplikacím, seznamům skladeb, kontaktům a oblíbeným položkám na centrální obrazovce Vašeho vozu.

active driver assist

Zlepšete svůj jízdní komfort díky systému, který reguluje rychlost podle stavu vozovky, udržuje bezpečnou vzdálenost a zajišťuje udržení vozu v jízdním pruhu. Při zpomalení provozu se vůz automaticky zastaví a znovu rozjede.


 

AKČNÍ NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ

ARKANA PŘEDCHOZÍ GENERACE - ZVÝHODNĚNÍ AŽ 205 000 Kč!

arkana_800_400.jpg

 

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

NOVÝ RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

již od 599 000 Kč

 


 

 

 

výkupní bonus

30 000 kč

 

 

 

 

již od 7 283 kč měsíčně

 včetně servisní smlouvy Easy Service 5 let/60 000 km

 

 

 

financování s úrokem již

od 0%

 

 

 

 

 

moderní technologie, výrazný design i praktické využití

s Renault Arkana není třeba dělat kompromisy

 


 

radost z jízdy, výkon i úspora paliva a emisí CO2 poznejte nový Renault Arkana E-Tech full hybrid

úspornější, a přece bez starostí

Technologie E-Tech full hybrid přináší spojení elektrického pohonu s pohonem benzinovým. Nejen, že hybridní provoz snižuje provozní náklady a je šetrný k životnímu prostředí, ale ani vás nijak neomezuje. Nový Renault Arkana E-Tech full hybrid totiž není nutné nabíjet – elektromotor získává energii například rekuperací a vy se tak nemusíte o jeho provoz starat. Systém sám přepíná mezi benzinovým a elektrickým pohonem.

hybrid ze své podstaty

Hybridní technologie E-Tech zazáří ve městě i na delších trasách. Ve městě sníží spotřebu až o 40 % a zvládne až 80 % času jízdy pouze na elektřinu. Zároveň si užijete živější jízdu, kterou hybrid nabízí. Na delších trasách pak oceníte automatickou převodovku a plynulou, pohodlnou jízdu. Na displeji přístrojového štítu také můžete sledovat, zda je využíván elektromotor nebo motor spalovací.

pohodlně a efektivně

Nový Renault Arkana E-Tech full hybrid je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

 

nepřehlédnutelný design

Nový Renault Arkana ohromí svou jedinečností. SUV spojuje zdánlivě nespojitelné: elegantní linie, robustní styl i sportovní rysy. Zcela nová maska chladiče, která se skládá z nového loga značky Renault a nestrukturovaného souboru diamantů vytváří unikátní vzhled, díky kterému budete na silnicích nepřehlédnutelní. Černé a šedé ozdobné prvky karoserie.

 

exkluzivní verze esprit Alpine

Vznikla z historické spolupráce designérských týmů Renault a Alpine a dodává vozu Renault Arkana ještě sportovnější vzhled: nová lesklá, chromovaná přední maska chladiče s novým logem značky Renault, zcela nový design zadních světlometů, tmavě chromovaný nápis, znak esprit Alpine a 19" disky kol. Exkluzivní design najdeme i uvnitř. Čalounění z udržitelných materiálů s modrým prošíváním, perforovaný vyhřívaný volant s prošíváním v barvě francouzské trikolóry.

 

bezpečně, bezstarostně

Díky inovativním technologiím můžou být vaše cesty ještě bezpečnější. Systém sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, active emergency braking system s detekcí chodců a cyklistů, active driver assist – asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, varování před opuštěním jízdního pruhu nebo inteligentní parkovací asistent Easy Park Assist. Užijte si jízdu bez starostí.

 

 

Ceníková cena a případné obchodní akce jsou platné do 29. 2. 2024 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy, katalogové ceny či případné obchodní akce.

* Výkupní bonus není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami. ** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte prodejce. 

1) Reprezentativní příklad financování Renault Easy Plus pro model Arkana Evolution mild hybrid 140 EDC : Pořizovací cena vozu: 629 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 503 200 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 125 800 Kč (20 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 7,68 %, RPSN: 10%, 1.–59. měsíční splátka úvěru: 6 679 Kč, 60. splátka úvěru: 275 890 Kč, 1.–60. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 888 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 705 227 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 7 567 Kč. Součástí financování je zdarma servisní smlouva Easy Service na 5 let/ 60 000 km (dle toho, co nastane dříve). Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.

2) Nabídka financování 0% navýšení pro model Renault Arkana Evolution mild hybrid 140 EDC: 629 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 314 500 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 314 500 Kč (50 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 0 %, RPSN: 5,2 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 8 736 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 9 766 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 351 580 Kč. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o..

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce

Prodáváme vozy značek
×